Říjen 2008

A zase krátká frájina a dlouhej pátek :D

31. října 2008 v 21:37 | smajwinka |  říjen 08
Ájina byla včera v pohodě. Sice jsem zjistila, že jsme si měli přeložit ty slovíčka z toho papíru a naučit se je, protože druhou hodinu jsme hráli hru, kde byli třeba. Mně to nakonec nevadilo, protože jsme si je stejně překládali první hodinku a my s Aničkou dostali kartičku, které jsem rozuměla. Takže jsem si ušetřila práci s učením :D

V zemáku jsme psali test. Opět. No, nějak to dopadlo. A jsem ráda, že jsem byla béčko. (Normálně mám radši áčko, ale ono to skoro vždycky vyjde tak, že jsem ráda za tu skupinu, co mám. A teď jsem seděla vepředu, tak jsem byla B. I dneska jsem byla vepředu, slíbila jsem Andree /která tam seděla asi dvakrát za mě/, že tam budu sedět dneska i včera).

V biošce jsme dělali laboratorky. Donesla jsem fialku a tentokrát to snad byla správná kytka. Měla trichomy? Měla. A dokonce jsem to dneska sama sepsala (ne s pomocí Janiné sestry :D).

Frájina - to jsme překládali článek. A pak? "Kdy zvoní?" Třída: "Za dvě minuty." ...Zaznvonilo....Pustila nás a my šli. Jenže ono to bylo falešný zvonění :D Ještě jsme se správně měli 15 minut učit :D Tak jsem zase čekala u skříňky, pak valila na oběd, měla jsem dvojku, stála jsem na jedničce, kde jsem držela holkám místo (klasika. A jednou vtipná. Někdo za nama stál ve frontě a prý: "Ty lidi jsou dneska divný. Mají dvojku, ale stojí frontu na jedničce." :D).

Dneska mě ségra vzbudila už v 5:12. A o půl jsem vstávala. :I Fyzika test. A zradil nás, dal tam i to nový, co tam nemělo bejt (příklad na vp). Část příkladu mám, část ne. A infoška :D :D Tak ten test by byl na 3-4. Příště píšem opravku. Doufám, že to nebude nějak moc počítat.

V ájině jsme měli písničku, četli knížku (vůbec nevim o čem to je). V těláku jsme šli ven, jen tak se projít, byl supl. V maxu byl rozchod, šli jsme se kouknout do zverimexu (a já si uvědomila, že jsem měla koupit Kimovi podestýlku.). Čj test, nebylo to tak hrozný, jak jsem čekala.

V biošce jsme se čučeli na nějaký video. My ale ne, dělali jsme takovýto Kdo?Co dělá?Proč? a pak ještě obrázkovou verzi, kdy se kreslí části těla. No, byla to sranda :D :D A ty obrázky :D :D :D
Děják jako vždycky, prostě děják.

Po škole jsem jela dom busem, rpotože se mi vůbech nechtělo pěšky, když jsem potom musela ještě pro podestýlku. Nojo, když je někdo sklerotik :D

Těším se na zítra. Jdeme s Ivčou na palačinky :) Slavit moje narozky :) Já se těším, až Ivču uvidím :)

Včerejší nákupy

29. října 2008 v 14:32 | smajwinka |  říjen 08
Včera jsem spala sladce až do půl jedenácté, kdy jsem se uráčila vstávat. Ne však sama od sebe, taťka mě vzbudil. Takže jsem dopoledne strávila prakticky nicneděláním a potom už byl oběd. Po něm, docela brzo, jsme vyrazili na nákupy do Vaňkovky. I s taťkou, který tam až do včerejška nikdy nebyl. Ale když se chodí nakupovat s taťkou, tak se taky brzo odchází, proto jsme domů přijeli už o půl páté. Mě to kupodivu nijak nevadilo. Koupila jsem si tři trička. Všechny jsou bez potisku, ale moc krásný. Mám fialový z Takka se zajímavým střihem, potom světle zelený a vínový z New Yorkeru. Úspěšný nákup :) Pár položek ze seznamu nakoupeno, teď jen vyrazit pro ty další :D

Dneska jsem vstávala poněkud dříve :O Už o půl desáté. Ale nespala jsem asi od osmi/půl devátý :I Vůbec se netěším na zítra. Zase děsivý ranní/noční vstávání. Proč to volno uteklo tak rychle? Proč nemáme ředitelský volno jako ségra? (Vrrr).

A proč je venku tak smutně, škaredě? Opět spací počasí. Já chci nějaký veselý, sluníčkový počasí ;)

Takhle bylo jednou v Anglii. Pošmourno, celkově však krásně. Ne na spaní, jak by se mohlo z téhle fotky zdát. Protože jiná část nebe byla vesele modrá ;)

Kdy že je ten Halloween?

27. října 2008 v 19:01 | smajwinka |  říjen 08
Jen tak mě napadlo, když jsem zahlídla leták z Billy, na kterým byla dýně, kdy je vlastně Halloween? My ho neslavíme, ale stejně bych ráda věděla, kdy je. Třeba i proto, abych se koukla z okna a hledala rozsvícenou dýni (Jednou opravdu byla vzadu za barákem rozsvícená dýně. Někdo ji asi chodil pravidelně rozsvěcovat. I když divím se, že měl odvahu ji tam dát. Že ji nikdo nezničil. /Možná, že potom ji zničili, vím já/. No prostě hlavní je, že tam byla.). Sama dýně nevydloubávám, tak by aspoň mohla být venku. Pro slavnostnější náladu (Tu bych asi měla cítit i bez dýně, ale ona jaksi vyprchala :D). No, třeba ten Halloween už byl, ono je to jedno, stejně tam nebude :D (ta dýně).

Tak a teď jsem všechno vložila do psaní o dýni a na zbytek mi chybí inspirace. O čem psát? O tom, že jsme ráno byli sami doma? O tom, že si mamka spletla čas (V autě měla ještě starej čas, přišla dom a myslela, že je půl jedný, proto hned začala ohřívat oběd :D)? O tom, že jsem musela čistit Kima? O tom, že taťka se nadchnul pro autodráhu? O tom, že ten novej Kimův pamlsek pěkně voní po oříščích, až bych se do něj hned zakousla? :D (Ale ono by to mohlo bejt dobrý :D). O tom, že ráno se mě vůbec nic nechtělo dělat, tak jsem si zapnula počítač, místo toho abych se podívala aspoň na kousek češtiny? O tom, že zítra půjdeme do Vaňkovky (snad)?

Á, už mě to nebaví. Samý "o tom, o tom, otomar" (Což je jedna postava z mé oblíbené knížky. Negativní postava.). To, co jsem chtěla jsem stejně nevykoumala (aneb kdy je halloween). Tak radši skončím "otomaření a dýnění" a půjdu. :P

Šestnáct?

26. října 2008 v 21:02 | smajwinka |  říjen 08
No ano, už je to tak. Zase jsem o rok starší. Ale vůbec to nepociťuju. Jako loni. Dneska i včera se slavilo. Včera s babičkama, dědou a strýcem, dnes s tetou, druhým strýcem, sestřenicí a bratrancem. Dostala jsem knížku (i když ne tu, co jsem si přála), náramek, svíčku, bonboniéru merci a dvě stovky od jedné babičky a přáníčko, fotku, kytku, bonboniéru orion orient a (!!!) tisícovku od druhé babičky s dědou. Prý abych si něco sama koupila, že by to nevybrali dobře. Tak plánuju koupi oblečení a nějakou část si nechám na koupi dárků ;) Ráda nakupuju dárky :) a ráda je dávám :) Od Hanky a Marka jsem dostala takovýho Santu jako velkou nádobu s vrškem na skladování třeba i jídla. A uvnitř byly čokoládový minityčinky. Už je naaranžovaný na mé poličce ;) A Klárka mi darovala bloček s pejskama. Gabča mi nakreslila obrázek akvárka. Od mamky a taťky jsem nedostala ještě nic :O :D

Taťka dneska vytáhl autodráhu, tak jsme s dětma hráli. Pak jsem vymyslela, že budeme hrát na schovku ve tmě ;) Moje skrýše byly vana, skříň a postel. Jednou jsem se schovala za dveřma, ale to jsem byla hned objevena. Nikam jinam se u nás ani schovat nedá. Vždycky se schovávám do těch stejných míst ;)

A málem bych zapoměla. Od babičky z Brna jsem ještě dostala dva dorty (jablečnej a ořechovej, já teda dávám přednost tomu jablečnýmu, i když víc narozeninovej a slavnostní je ten ořechovej) a marmeládovou roládu, od babičky z Ústí bábovku (mramorovanou - mňam).

Klárka se nechtěla fotit, ale pár ksichtů mi dobrovolně předvedla a vyfocení jí nevadilo. Ta se tvářila :D Potom mi musel samozřejmě zapózovat i Tomášek :D Oba dva taky vykrmili Kima, na kterýho se těšili snad nejvíc :D

Jinak se nic nedělo, jen slavení, baštění, hraní a povídání. Prostě rodinná oslava :)

Volno, buď co nejdřív a až pomineš, vrať se k nám :D

23. října 2008 v 18:09 | smajwinka |  říjen 08
Taky se těšíte na volno? Pět dní, jaký luxus :D Třeba mě volno zrovna poslouchá (nebo si čte můj článek či nahlíží do mých myšlenek) a opravdu se urychleně vrátí, až na nastane den po volnu. Hádám, že tohle se bohužel nestane :P Holt se s tím budeme muset smířit. Ale jak? :O :D

Jak se má člověk smířit s končícím volnem, když ho ty dva dny čekají testy a ta budova jménem škola? Náhlý volno nám asi nedají. Nebo že by naše "milá" udělala dobrý skutek? To těžko, když nám ani zítra, v pátek, neodpadne poslední sedmá hodina. Místo toho máme supl a budeme tam trčet pro nic za nic (pro nic za nic tam vlastně trčíme vždycky :D).

O víkendu se budou slavit moje narozky, takže máme o zábavu postaráno. To máme i zítra, kdy budeme muset uklízet. Ach jo, uklízení :( :D Další plán na prázdniny nemám (Taťka chce jet něco sázet na zahradu, doufám, že to byl planý poplach. Nechci nic sázet na zahradě.), snad půjdeme někam na nákupy.

Dneska jsem kupodivu pronesla větu, které se Andrea smála, až málem spadla do skříňky. (To nevíte, že se do ní vejde? I zamknout bysme ji tam mohli :D). Ale nevychytala to, schytala to vedlejší skříňka (ta by ovšem zamčená a pevně zavřená, takže do ní nemohla spadnout :D).

A máme doma zzzimu :D Teda jenom v obyváku a kuchyni, tam se nějak netopí. Ještě že v pokoji a ložnici jo ;)

Jinak se nic neděje, škola nuda. Jo, včera jsem chyběla na frájinu. Šla jsem s mamkou pro Gabču do školy ;) Akorát se mi zdá, že teď nějak často nevidím :D (ale myslím to jinak, než si myslíte :P - Ozzy se nějak často objevuje poblíž mě. Copak nemůže zalízt na ten záchod jako tenkrát a schovat se? :D To vždycky jdu a uculuju se :D Nejde se nesmát :D). Jo a ještě něco. Dneska nás pustila ve frájině na falešný zvonění, o 15 minut dřív (A předevčírem jsme dělali znova slovíčka, který jsme nedělali :D). Super ;)

Teď už jen přežít ten poslední den a doufat v nekonečný volno.

Janina oslava

19. října 2008 v 19:16 | smajwinka |  říjen 08
Včera se konala Janina oslava narozek. V 13:15 jsme měli sraz na Svoboďáku. Já jela s Andreou, která přistoupila ke mně do šaliny. Na sraz jsme přišli asi minutu po tom, co přišla Jana. Nejdřív jsme šli do Alohy na koktejl. Dala jsem si question (banánový a kokosový sirup, pomerančový džus plus kousek banánu a hroznu). Chutnal dobře, výborně, někdy banánově, někdy spíš pomerančově :D Mňam ;) Měli to tam moc pěkný. Akorát ten obraz :D A Andrea bojovala s wc dveřma :D Nakonec jsem tam šla já a v pohodě je otevřela. Byli totiž šoupací :D Potom jsme se vyrazili do kina na Wall-E. Jana nám ještě kupovala popcorn a kolu. Ten začátek filmu byl moc pomalej, moc zdlouhavej, ale potom se to rozjelo a bylo to fajn :) Až na ten začátek moc pěknej film ;) Robůtkova první láska Eliška :D Ale konec byl smutnej, jak vall-i evu nepoznal. Ale nakonec jo, takže to dopadlo dobře ;) Po kinu jsme už jeli domů. (mmj. jsme ve Špalíčku byli v takovým minisále :D A všude samý děti :D) Krásně strávený odpoledne.

Taky jsem se včera utvrdila v tom, že jsem vážně blbá. A to jako fakt! Jsem si myslela, že když je sraz ve čtvrt na dvě, tak musim vyrážet o půl dvanáctý (správně bylo o půl jedný). Tak jsem schválně vstala dřív (pro mě o půl desátý :D), mamce řekla, ať nachystá oběd tak na jedenáctou. Mamka spěchá s obědem, já před jednáctou začnu obědvat. A najednou mě tak napadlo, že bych vlastně měla vyrážet až za hodinu :D Tak jsem ten oběd dojela pozdějc, no. Nechci ani domyslet, co by se stalo, kdybych o té půl dvanácté fakt vyrazila :D Prostě debil roku = já :D

Ale oslava byla opravdu super. Dárky se doufám líbily (dva sprcháče :D). Domů jsem přijela někdy o půl sedmé. Večer jsem se snažila koukat na Dannyho parťáky, ale po hodině marnýho koukání (z děje nic jsem nevěděla) jsem si radši četla ;) No a dneska byla klasická sobota (dopoledne nějaký to učení, čtení, odpoledne procházka, Kim,...). Ještě týden a volno. Už aby bylo tady ;)

Bathory

17. října 2008 v 19:09 | smajwinka |  říjen 08
Kino bylo fajn. Žádný extrémě brzký vstávání (akorát brzký vstávání o třičtvrtě na sedm), žádný učení, pohoda. Dokonce jsem stihla i šalinu a na zastávce jsem byla o pár minut dřív (já, která chodí na srazy každej den pozdě). Tím pádem jsem byla včas na Svratecké, kde na mě čekala Andrea. A na Svoboďák jsme dorazili ve stejnou chvíli jako Jana, takže žádný čekání. Jen to před kinem na zbytek třídy. Překvapivě jsme taky dostali svolení jít do sálu docela brzo, takže jsme si našli volný místo pěkně nahoře na kraji (a ne jako loni, kdy jsme seděli dost dole a film byl jště s titulkama a my se museli koukat dolu, nahoru, dolu, nahoru). A film? Celkově to měli pěkně udělaný. Akorát my nevyhovovali ty nechuťárny. A já taky celkově nejsem na strašidelný filmy. Ono to sice nebylo strašidelný v tom slova smyslu, ale nevím jak to říct. Prostě nejsem na takový temný filmy, kdy se člověk bojí co bude dál a tak. Těch pár vtipných momentů film trochu odlehčil, podruhé to však vidět nemusím. Ale neberte můj názor jako negativní, je totiž pozitivní :D Akorát ty nechutný věci, toho tam bylo fakt dost, že jsem se až odvracela. Ale zase se musí na druhou stranu uznat, že to měli věrně udělaný (jinak by se člověk přece neodvracel).

Po kinu hurá domů na mozzarellovou pizzu. Pak s mamkou pro ségru (skoro dvě ztracený hodiny) a nakonec výroba přáníčka pro Janu a balení dárků :) Snad se bude janě to přání líbit (a dárky taky).

Už se těšim na večer, tentokrát se budu koukat na nově na odpočinkový film, kterým Bathory určitě není ;)

P.S. (20:16) Na ten film se nakonec koukat nebudu. Nějak se mi nechce a radši jsem šla na počítač. :D

Potvrzení o mé blbosti ...

15. října 2008 v 20:21 | smajwinka |  říjen 08
... budu mít až se dozvím výsledky těch scio testů. Dneska jsme psali matiku (ze 30 otázek mám zodpovězených 7 (!) a to ještě určitě blbě). Ájina snad dopadne líp, tam pět otázek ze 42 nemám, jinak ostatní mám, i když třeba blbě :D Zítra češtinu ani obecný studijní předpoklady nechci vidět. Ale jinak dneska pohoda, frájina nezkoušela a na občanku měl bejt supl. Jenže nikdo nepřišel a pár minut před falešným zvoněním se tam bojevila zastupkyně. A po falešným zvonění děcka šli, že zástupkyně říkala, že nemá cenu hledat supl a že můžem jít na oběd. Tak jsme šli rádi na oběd. A tam na nás vybafla: "Vy nevíte kdy vám končí hodina?" Takže asi neříkala, to co prý říkala předtím. Co si to ostatní vymysleli? :O :D

Ve dvě jsme skončili, ale domů jsem přišla až ve čtvrt na pět :(, protože jsem jela s mamkou pro ségru. Útěchou mi bylo aspoň malé lízátko :D A taky nákup mé oblíbené pizzy a dobrých jogurtů na sváču :D

Doma jsem nemusela nic dělat (kdybych přišla dřív, mohla jsem relaxovat už od půl třetí, ale bohužel :I), v klídku jsem si četla knížku a dovyrobila náramek pro Janu. Akorát jsem měla jednu bavlnku moc krátkou, takže jsem ten náramek musela udělat ktarší než jsem původně chtěla. No, na ruku ho dá i mamka, akorát že jeho větší část tvoří sňůrky na zavazování (a z té jedné čouhá konec té krátké bavlnky) než samotný náramek. Nebo skoro větší část.

Zítra bude pohoda, jen ty testy, bioška a supl na frájinu (jupí!). Jenom pět hodin (ale ty testy psat nechci :P).

Jak jsme tak s mamkou nakupovali v tom albertu, zjistila jsem, že ještě nemám koupenou tu bonbošku pro Janu :O Musím to zítra napravit. A taky vzít náramek ke konzultaci s Andreou (jestli ho fakt můžu Janě dát). Zítra se taky vrhnu do kresby přáníčka. Nejlíp, když na něm bude můra a poeťácký lízátko. Ale nevim, jestli se mi to podačí nakreslit. Lízo snad zvládnu a můru udělám podle Bridge, kde se objevila :D

Když to tak vezmu, víkend mi začíná od zítřka od odpoledne. Ale jen falešný víkend, v pátek ráno musím vstávat (a to se přece o víkendu nedělá! :D). Teď jsem si vzpoměla, jízdenky! Musim je koupit. A taky se kouknout, kdy mi jede šalina. Mizím na stránky dpmb :D Mějte se ;)

Bez titulku (Taky na co titulek, že?)

14. října 2008 v 18:07 | smajwinka |  říjen 08
O víkendu v sobotu jsem byla ve Vaňkovce se Soňou. Žádný tričko jsem na sebe nesehnala (a pak už mě to dost štvalo, viděla jsem pěkný tričko, zkusila si ho a vůbec mi nebylo). Aspoň dárek pro Janu jsem sehnala. Sprcháč Camay, co koupila i Andrea, akorát odlišná vůně a barva :D Plus ještě malej sloneček a pokouším se vyrábět náramek (snad to stihnu do soboty). A ještě přáníčko nakreslit (Už tak jako vím co, ale jestli se mi to povede, to netuším :D).
Včera jsme byli spojení lidi ze tříd, který jeli na výlet. My, co jsme nejeli, jsme čučeli až o půl jedný na video. A pak domů.

Dneska tělák na sedmou :( A frájinu jsme psali. A zemák, to jsem doufala, že to psat nebudem. A marně :D V ájině jsme začali snovým matrixem. A ve výtvarce se mu opět nelíbila moje tvorba. Ale dostala jsem asi dvě jedničky po několikati hodinové práci (Ten obrázek jsem kreslila snad měsíc :D).

Zítra píšem první tři hodiny jakýsi scio testy (není m, čj chemie :D Ale Frankieho na ty scia stejně máme :() Ve čtvrtek je píšem taky. A v pátek kino-Bathory. A v sobotu kino-Wall-E a koktejl (Jana slaví, proto musim stihnout ten náramek).

Fajn, tak po dnešku už bude ten týden doufejme volnější. Akorát ten předmět jménem francouzština to kazí (!!!).
Tento týden už nebude na sedmou, jupí :)

A taky bych se konečně mohla podívat na Ztraceny nebo BB. Nojo, mohla :D Ale asi mě spíš bude zaměstnávat čtení jené knížky nebo výroba náramku (obojí pohodová činnost).

P.S. A lampa se mi rozbila! Nejde zhasnout, tak ji musim vždycky vytáhnout ze zásuvky :(

Vzpomínka na Anglii

10. října 2008 v 19:27 | smajwinka |  říjen 08
Víkend. Konečně :) Zítra vyrážím na lov dárku pro Janu se Soňou :) :) Abych nekoupila něco stejnýho jako Andrea :)
V pondělí jedou ostatní na výlet a já a Andrea jdeme do jiný třídy. Dvě hodiny s matikářkou :( Jinak celkem pět hodin, to je fajn :)
A v pátek jdeme do toho kina na Báthory :) A v sobotu slavíme s Janou její narozky :)
V těláku jsme vrhaly koulí a já vrhla přes 5 metrů (minimum) - 5,2m :O
Jo a na sedmou fyzika :D Jsem mu vysvětlovala, že se střídáme v sezení v lavicích :D

Není to nějaký divný? Vždycky když udělám něco jinak než normálně, něco se stane. Něco dobrýho. Ve středu jsem šla ze školy kapku jinou cestou než normálně. A? Potkala jsem Moniku. V úterý jsem si řekla, že pojedu ze školy busem. A? Potkala jsem Soňu. Náhoda? Nebo ne? ...

Vzpomínka na Anglii (Fotka od Andrey)

Je tam? - Je!

10. října 2008 v 19:09 | smajwinka |  °°majitelka blogu
Jeden nejmenovaný zážitek ze školního prostředí :D :D :D


Chloroplast's photo :)

9. října 2008 v 15:31 | smajwinka
Včera večer jsem si dělala prezentaci do biošky na chloroplasty, protože jsem měla dneska mít referát. Nechtělo se mi to učit a s prezentací to stačí jen přečíst. A našla jsem úplně nádhernej obrázek chloroplastu. Do té prezentace jsem ho prostě musela šoupnout hned dvakrát. A protože se mi fakt líbí a mám z něj radost, že jsem ho našla, rozhodla jsem se, že ho použiju pro design. Já si tu fotky prostě zamilovala. Našla jsem ho tady, zdroj uvádím i v menu (mmj. Je to napsáno dobře anglicky?), nechci nikomu krást jeho práci. Ale když ta fotka je tak krásná! :)

Referát jsem teda dneska měla, i když jsem do poslední minuty doufala, že ho mít nebudu :D (A to tak, že se zeptala, kdo má referát, já nic. Až se podívala, že jsem na řadě, tak jsem šla :D). Ten zemák jsme nakonec nepsali :O Co to? Jsem ráda, ale divim se, tohle není její styl. Stejně to asi píšem příště.

Frájinu jsem přežila, z toho testu jsem dokonce dostala 1-,1 :O :O :O Jak je to možný? Ouvej ...

Jdu se kochat chloroplastem :* :D

Dvě setkání za dva dny

8. října 2008 v 21:51 | smajwinka |  říjen 08
Zjistila jsem, že potřebuju koupit dárek pro Janu. A nevím vůbec co a kde bych měla ten dárek koupit :O

Včera jsem se výtvarce opravovala moje hnusný stromy. Příště to musím opět malinko opravit (ale už ne tak jako včera, kdy jsem je celý přelepovala). No co se mu furt nelíbí? :D

Ve frájině jsem čuměla. Z resumé o knížce mám jedničku a mám tam jenom jednu pidi midi chybu (aksánt či jak se to píše) :O :O To se bude hodit, po tom včerejším testu a hlavně diktátu :D

Nechápu, proč vždycky když je v občance falešný zvonění (pro jiný třídy) a Eddie se začně balit, tak mu ostatní řeknou, že to ještě není pro nás. Má nás pustit dřív na oběd. Ten byl dneska dobrej, smaženej sýr se šunkou. Akorát ty brambory se jako obvykle nevyvedli a ještě tak hnusně vypadali.

Včera jsem jela domů autobusem a potkala jsem v něm Soňu. Nejdřív jsem nevěděla jestli to je ona či ne, ale byla. Hned by to setkání uvedlo už tak dobrou náladu.

A dneska ze školy jsem potkala sestru Lucky T., Moniku. Tak jsme spolu šli ze školy. Najednou cesta uběhla fakt rychle a hned jsem byla nahoře. Opět se mi zlepšila už tak skvělá nálada :)

Chtělo by to prázdniny

6. října 2008 v 20:35 | smajwinka |  říjen 08
A to pořádný. Připadá jako bysme do školi chodili už celou věčnost a ne jen měsíc. Pořád něco. Testy, zkouší, úkoly. Fuj :P
Už jsem říkala, jak nesnášim matiku? Jsem se radovala, že jsem z toho testu dostala 2-3 a ona nám napařila přepadovku (kvůli některým jedincům ve třídě, kteří se bavili. Ani nevím, kdo to byl, ale já ne.). V konverzaci je vždycky aspoň trochu srandy :) Předminule to bylo lepší, ale i dneska si nemůžu stěžovat. A v dějáku jsme se minulou hodinu i dneska dívali na video o pravěkých lidech. Echm :D

Už se těším na víkend :D V pondělí se jede na výlet, protože nejedu, tak budu v jiné třídě. Snad to bude leháro. A v pátek 17. jdeme do kina na Báthory, takže taky leháro. Pátek, nejhorší den odpadá. Jupí :D

V pátek jsem byla na hodinku u Ivči. Předala jsem dárky z Anglie, pohrála si s Ozzym (a to tak, že jsem mu hodila míček, kterej skončil pod skříní :D) a podívala se na Ivčiny fotky z Francie ;) A pak už jsem spěchala k holičce. U Ivči to bylo fajn, vždycky je :)

Zítra tělák na sedmou /:(/ a výtvarka /:)/ (minule jsem byla celý dvě hodiny s holkama a oni tu první hodinu nekreslili, jenom jim tam říkala cosi o nějakým malíři, takže jsem taky nekreslila :O :D No, teď budu muset bejt první hodinu u Vildy, protože musí spravit moje hnusný stromy, co jsem nakreslila :D).

Už se těším na jakýkoliv volno, na narozky a podzimní prázdniny. A Vánoce :)

P.S. Jo a ve spižce jsem našla jednu tyčinku, kterou jsme dostávali v Anglii. Bude ještě jedlá? A to tam je ještě ten čokoládovo-karamelovej zákusek z Anglie a taky to jídlo, co jsem si tam vezla. :D