Listopad 2009

Chotěboř 2009

5. listopadu 2009 v 21:13 | smajwinka |  °°fotoreportáže
Festival fantazie a keškování (28.10.-30.10.2009)

Ve středu 28.10. brzo ráno (vstávala jsem v 4:45) jsem jela s J. a její sestrou do Chotěboře na FF o Supernaturalu. Celej den jsme se koukali na díly toho seriálu, na prezentace o hercích ... Ubytovaní jsme byli v Bílku. Bohužel tam byla hlučná rodinka, co nás ráno budila.

Ve čtvrtek jsme šli na Sokolohrady - skaliska, aby jsme našli kešku. Odtud jsme šli do Chotěboře, cestou jsme opět hledali a hledali. U jedné multiny jsme se ale zasekli a její předposlední stage nenašli. Do Chotěboře jsme došli večer a hned jsme povečeřeli. Jídlo v restauraci bylo dobrý, až na to, že jsem našla v salátu malýho brouka :D Pak jsme to vzali vlakem do Bílku a večer ještě koukli na film Ten Inch Hero ;)

Sokolohrady

Výhled z našeho pokoje

V pátek jsme se vydali hledat znovu tu předposlední stage multiny. Poté, co jsme předchozí den vše v okolí rozhrabali, nakonec úspěšně nalezeno. Samotná keška se nám taky schovávala, ale marně ;) Akorát Jana si dodrápala svoji GPSku (na displeji i na GPSce škrábance), používanou teprve dva dny :( Na oběd jsme si zajeli do restaurace, tentokrát žádní brouci v jídle nebyli :D Ještě jsme našli další kešku a jeli domů. Ještě bych tam zůstala.

Poslední stage multiny. Krásný skaliska, ty mám ráda :)

Podzimní alej vedoucí ke hrobce

Chaloupky v Sobínově

Fotky nejsou moc kvalitní, ale pro přehled, jak to tam vypadalo stačí ;)